Kutno, dn. 19 maja 2021r.

KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje, że w dniach 24 maja 2021r. (poniedziałek) oraz 28 maja 2021r. (piątek). Uczniowie z klas VI i VIII z zachowaniem reżimu sanitarnego będą realizowali zajęcia edukacyjne w szkole, zgodnie z planem lekcji zamieszczonym na szkolnej stronie internetowej w zakładce:

Plan zajęć_24_05_21_i_28_05_21_STACJONARNIE.

Uczniowie z klas IV, V i VII w w/w dniach realizują zajęcia w formie nauczania zdalnego na dotychczasowych zasadach.

Uczniowie z klas I – III w dniach 24 i 28 maja 2021r. z zachowaniem reżimu sanitarnego będą realizowali zajęcia edukacyjne stacjonarnie w szkole, zgodnie z planem lekcji podanym przez wychowawcę oddziału.

Uczniowie z klas VI i VIII wchodzą na teren szkoły zgodnie z niżej podanym przydziałem wejść do szkoły i boksów w szatniach:

• uczniowie z oddziału 6C wchodzą do szkoły wejściem nr 5 od „Orlika” i schodzą do szatni w bloku klas I – III;
  • uczniowie z oddziałów: 6B, 6F, 6G, 6H, 6I, 8A, 8D wchodzą do szkoły wejściem nr 2 od ul. Zamoyskiego i schodzą do szatni w bloku klas IV – VIII;
  • uczniowie z oddziałów: 6A, 6D, 6E, 8B, 8C, 8E wchodzą do szkoły wejściem nr 3 od ul. Zamoyskiego i schodzą do szatni w bloku klas IV – VIII;

Jednocześnie przypominam, że dni 25, 26 i 27 maja 2021r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno – wychowawczych w klasach 1 – 7 – egzamin ósmoklasisty.

(-) Jarosław Koszański