KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ WYMARZONY ZAWÓD”

Cele konkursu:

– uwrażliwienie dzieci na potrzebę planowania swojej przyszłości zawodowej;

– wdrażanie do obserwacji otaczającej rzeczywistości;

– rozwijanie pomysłowości i wyobraźni twórczej dzieci poprzez ekspresję plastyczną.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs plastyczny skierowany jest uczniów klas I-IVIII ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie.

2.Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej o tematyce zgodnej z tytułem konkursu.

1. Technika wykonania pracy – płaska, rysunek (kredki różnego typu), rysunek w ołówku, malarstwo; format A3, A4, A5.
  2. Praca powinna być opatrzona metryczką, umieszczoną z tyłu pracy, zawierającą: – imię i nazwisko autora – klasa.
  3. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I-III, kl. IV – VIII
  4. Prace konkursowe należy składać w sali 911 lub w gabinetach 101, 201 do 16 października 2023r.
  5. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 20 października 2023r.

8.Dla autorów najlepszych prac przyznane zostaną nagrody i dyplomy. Organizatorzy proszą o terminowe składanie podpisanych prac. Prace niezgodne z regulaminem nie będą brane pod uwagę.

Organizatorzy:

Marta Fabisz