Dzień Babci i Dziadka.

„To, czego dzieci potrzebują, w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia…” Rudolph Giuliani

W dniu 23 stycznia 2024 roku  uczniowie z oddziału 2a celebrowali Dzień Babci i Dziadka. Dzieci poprzez część artystyczną wyrażały szacunek, a także  dziękowały i doceniały swoje babcie i dziadków za bezwarunkową miłość, ich troskę, poświęcony czas, opiekę, zabawę i życiową wiedzę. Dla dziadków wiersz wyrecytowany przez wnuczka i wnuczkę zaśpiewana piosenka była najbardziej wartościowym prezentem. Do tego dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane laurki. Wnuczęta popisywały się swoimi talentami: dziewczynki przedstawiły układ taneczny z pomponami a chłopcy zaprezentowali kilka trików piłkarskich. Na koniec wychowawczyni przeprowadziła konkursy. Pierwszy konkurs to był taniec z balonem wnuczki z dziadkiem lub wnuczka z babcią, przy drugim konkursie dziadkowie i dzieci mogli wykazać się plastycznie, rysowali swoje podobizny ale z zamkniętymi oczami. Śmiechom i żartom nie było końca… Podczas spotkania goście mogli częstować się ciastem upieczonym przez mamy uczniów i popijać kawkę i herbatkę.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji tego święta!

Opracowały: Agnieszka Kaźmierczak i Marta Fabisz