SUKCES NASZYCH KOSZYKARZY W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM

Po wygraniu Mistrzostw powiatu kutnowskiego nasi uczniowie awansowali do dalszego etapu rywalizacji w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2010 – 2009) w koszykówce chłopców. W dniu 7 marca 2024 roku na hali sportowej przy Ośrodku Sportu i Rekreacji  w Skierniewicach reprezentacja chłopców naszej szkoły rywalizowała w Półfinale wojewódzkim. W zawodach wzięło udział 5 szkół z powiatów: skierniewickiego (SP9 Skierniewice), gmina Skierniewice ( SP Dębowa Góra), łowickiego (SP2 Łowicz), kutnowskiego (SP1 Kutno)  i rawskiego ( SP Sadkowice).

Wyniki Rywalizacji:

Preeliminacjach (awans do półfinału)

Dębowa Góra – Sadkowice 24-21

Półfinały

Łowicz – Skierniewice 28-39

Dębowa Góra – Kutno 16 -44

mecz o 3 miejsce

Dębowa Góra – Łowicz 10-57

Finał

Kutno – Skierniewice 46 – 42

Po zaciętym i wyrównanym  finale nasza reprezentacja szkoły wygrała z ubiegłorocznym zwycięzcą  Szkołą Podstawową nr 9 w Skierniewicach 46- 42

Nasza szkołę reprezentowali:

Oskar Niedźwiedzki VIIB,

Domański Maksymilian  VIIB,

Filip Florczak VIIB, ,

Bartosz Kobacki VIIB,

Marcel Kozmana VIIB, ,

Szymon Jakubowski VIIB, ,

Tomasz Cybulski VIIIB

Jakub Rajski VIIIB

Allan Wasiak VIIIB

Jan Pasikowski VIIC

Martin Goliński VIIB

Wielkie gratulacje!!!

Nasi uczniowie będą reprezentować nasza szkołę, powiat kutnowski, rejon północno-wschodni województwa łódzkiego w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim  w dniu 13 marca 2024r.

Jesteśmy w gronie  najlepszych sześciu  szkół  z 21 powiatów województwa łódzkiego.

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!!!

opiekun  – Robert Kozicz, Beata Lipska – Kozarska