Dla mam i o mamach – głośne czytanie w bibliotece.

W piątek 24 maja, dzieci ze świetlicy szkolnej miały możliwość wysłuchania wiersza o mamie i  rozdziału z książki „Nasza mama czarodziejka” Joanny Papuzińskiej. Utwory, z okazji Dnia Matki, czytała członkini Koła Przyjaciół Książki Maria Kubasińska (6d). Uczniowie opowiadali  o swoich mamach, niespodziankach jakie dla nich przygotowali i o mamie – bohaterce książki, która uratowała statek przed burzą. Na koniec zajęć Marysia wręczyła dzieciom kolorowanki. Były to miłe, a nawet wzruszające zajęcia czytelnicze.

Zapraszamy do biblioteki szkolnej i przypominamy, że koniec roku szkolnego tuż, tuż. Pora rozliczyć się z wypożyczonych książek! Wszyscy, którzy zwrócą wypożyczone egzemplarze będą mogli wypożyczyć książkę na wakacje!

Wasze bibliotekarki