Witaj szkoło!

Choć wiemy, że wszystko to, co dobre, szybko się kończy, to również mamy świadomość nieuchronności rzeczywistości, która w tym roku szkolnym nadeszła ciut później – bo 2. września. Tego dnia, po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej, zabrzmiał pierwszy dzwonek, który zaprosił uczniów naszej szkoły na halę sportową, gdzie gospodarz uroczystości – Dyrektor Szkoły razem z wicedyrektorami i kierownikiem świetlicy – uroczyście przywitali uczniów. Przed wszystkimi rok wytężonej pracy, ale i zabaw, integracji oraz wspólnego poznawania się. Uczniowie, nauczyciele i przybyli rodzice są dobrej myśli – rok zapowiada się wspaniale i owocnie, a jaki będzie efekt – o tym przekonamy się już za dziesięć miesięcy – w czerwcu.

Agnieszka Kolczyńska