Wyniki konkursu „Mój wymarzony zawód”

W ramach ogólnopolskiego Tygodnia Kariery realizowanego w tym roku szkolnym pod hasłem „Złap za stery do swojej kariery”, odbył się szkolny konkurs pod tytułem „Mój wymarzony zawód”, który był skierowany do uczniów klas I-VIII.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej swojego wybranego, przyszłego zawodu w dowolnej technice. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do świadomego wyboru ścieżki edukacyjnej, rozbudzanie zainteresowania światem zawodów, uwrażliwienie dzieci na potrzebę planowania swojej przyszłości zawodowej a także rozwijanie zainteresowań artystycznych i wdrażanie do obserwacji otaczającej rzeczywistości. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział. Dotarło do nas wiele pięknych prac wykonanych różną techniką. Autorzy wykazali się ogromną wyobraźnią i pomysłowością.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

KLASY IV-VIII

I miejsce: Małgorzata Krasuń VIII c

II miejsce: Maja Wasielewska VIII a

III miejsce Emilia Bańcyr IV b

WYRÓŻNIENIA:

1. Mateusz Bielecki Vb
  2. Weronika Guzikowska VIII a
  3. Nikola Darmasik VII a
  4. Nikola Stępska VIII c
  5. Antonina Nawrocka V c
  6. Maksymilian Domański VI b
  7. Anna Grzanowska VII b
  8. Adam Trybura VIII b
  9. Natalia Durka VIII b

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE:

Mikołaj Adamczyk VIII g

Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za wkład, wysiłek i zaangażowanie. Dziękujemy również Szkolnej Radzie Rodziców, która ufundowała wszystkie nagrody.