Mikołajki w 2b

Na ten dzień wszystkie dzieci czekają z utęsknieniem. 6 grudnia w klasie dominował kolor czerwony i czapki Świętego Mikołaja. Tego dnia odwiedził nas wyjątkowy gość… Mikołaj!  Dzieci powitały go z ogromnym entuzjazmem.

Obdarował dzieci słodkim upominkiem i świątecznymi życzeniami w zamian za kilka ćwiczeń.  Tego dnia dzieci wspólnie ubierały choinkę przy dźwiękach świątecznych piosenek.

Każdy z uczniów  otrzymał  słodki prezent.  Później dzieci miały za zadanie udekorować pierniczki kolorowym lukrem oraz wykonać wspólnie długi łańcuch na choinkę. Mikołajki zakończyły się narysowaniem portretu Świętego Mikołaja.

Wszyscy byli zadowoleni  i szczęśliwi.  To był dla nas miły i pełen niespodzianek dzień!

M.Walczak