Magiczne miejsce w Dobroniance.

9 października uczniowie oddziału 1b i 1d pod opieką wychowawczyń udali się do niezwykłego miejsca – mini zoo „Dobronianka”. Uczniowie oprowadzeni przez pracownika zoo, dowiedzieli się o zwyczajach i życiu zwierząt z różnych kontynentów. Mieli okazję karmić, głaskać niektóre zwierzątka, co stanowiło dla nich wyjątkową atrakcję. Po zwiedzaniu całego uroczego obiektu, czekały na nich kolejne wyzwania – warsztaty zdobienia dyń. Nasi uczniowie wykazali się umiejętnościami plastycznymi oraz kreatywnością. Na zakończenie tej niesamowitej przygody wszyscy zjedli ciepły posiłek. W tak miłej i przyjaznej atmosferze uczniowie zakończyli swój pobyt w niezwykle magicznym, kolorowym, pełnym pozytywnej atmosfery miejscu.

Opracowanie: Marlena Bajda, Marta Fabisz